PIC

G BALIK

İSTANBUL Merkezi İstanbul Boğazı'nın en güzel noktasında bulunan G Balik, 2007 yılında Suada Club-Galatasaray Adası’nda hizmete başlamış ve balık restoran sektöründe kalite ve lezzet konusunda sadece Türkiye’nin değil dünyanın sayılı mekanları arasında yerini almıştır.

2013 yılının Kasım ayında Sayın Başkan Nursultan Nazarbayev'in ricası üzerine G Balık, Almaty şehrinde Kazakistan halkının hizmetine sunulmuştur. Balık ile birlikte kullanılan malzemelerin tümü özenle seçilen üreticiler tarafından Türkiye'den getirilmektedir.

Klasik pişirme tekniklerinin yanı sıra tuzda fırınlanarak, sıfır kılçıkla tandır şeklinde pişirilen balıklar da büyük ilgi uyandırmaktadır. Akdeniz, Ege, Karadeniz ve İstanbul'un eşsiz boğazından özel getirilen zengin taze balık seçenekleri dünyanın sayılı lezzetleri arasında gösterilip herkesin beğenisini kazanmaktadır.

Bütün yıl boyu dört mevsim değişik sunumları ile G Balik olağanüstü ve eşsiz deneyim yaşatmaktadır. Geniş ve muazzam salonu ve terası ile gerek iş yemekleri için, gerek özel menüler hazırlayarak değişik etkinlikler için G Balik mükemmel ve ideal bir seçim haline gelmektedir.

Boğazın esintisini yaşamak ve unutulmuş bir lezzet ziyafeti yaşamak için sizleri G Balık’a bekliyoruz.